Sushi na wesele

 

 

 

SUSHI NA TWOJE WESELE

 

 

  1. Kucharz robi w sali weselnej.

 

Pracę rozpoczyna około 2,3 godziny przed wejściem młodych z gośćmi. Rozkłada lustra, dekoracje, itd. Zaczyna robić sushi. Po pierwszym tańcu – jedzenie jest już gotowe do poczęstunku. Sushi cały czas jest dorabiane, aby wszystkie lustra były pełne, aż do końca, czyli do 1  w nocy.

Samo jedzonko będzie kolorowe, smaczne i ładnie udekorowane. Do wyboru będzie w większości łosoś pieczony i surowy a potem ryba maślana i tuńczyk. Jeśli chodzi o rodzaje rolek to będą przeważały futomaki w naleśnikach oraz californie które dają efekt kolorowej tęczy na twym stole.  Jeśli ktoś z gości będzie chciał wegetariańskie sushi lub bez nabiału – oczywiście kucharz zrobi.

Zapewniamy dobre jedzenie oraz miłą i profesjonalną obsługę gości. Kucharz dba zarówno o ładny wygląd samego sushi jak i również wszystkiego co znajduje się na stole. Rozmawia z gośćmi, tłumaczy oraz zachęca do spróbowania przysmaków wedle ich upodobań. Posiadamy doświadczenie w kuchni japońskiej – kilkanaście lat. Wiemy chyba wszystko :)

Kucharz kończy pracę o północy, max 1 w nocy. A sushi które zostało zrobione a nie zeszło, zostaje przełożone na srebrne jednorazowe tace wraz ze wszystkimi dodatkami. Koszt takiego sushi to 10/11 zł od osoby. Przykładowo jeśli będzie 130 osób to koszt 1430 zł. A jeśli będzie powyżej 150 osób to koszt za osobę będzie 10 zł/os, czyli np 160 osób = 1600zł.  Nie pobieramy opłat za dodatkowe osoby, poza samymi gośćmi.  Dochodzi tylko opłata za przyjazd/odjazd kucharza. Nie bierzemy pieniędzy za godzinę roboczą. Niektóre śluby zaczynają się o 15 a niektóre o 19. U Nas wszyscy goście będą mogli jeść do woli do samego końca.

Nasze sushi będzie smakowało każdemu, nawet tym co twardo się przed nim bronią :)

Mnóstwo osób już lubi takie przysmaki a reszta spróbuje chociażby z ciekawości i przyjdą ponownie :)

Na terenie Warszawy dojazd gratis. Poza granicami doliczam ,90 gr./1 km.(tam i powrót), licząc od adresu lokalu przy ul. Łopuszańska 36 W-wa. Maksymalnie 250 km dojazd.

2 Kucharz robi w lokalu w Warszawie.

Druga opcja, sushi robione jest w lokalu i przywiezione na salę przed samym wejściem gości, Całe sushi wygląda bardzo podobnie jak napisałem w pierwszej opcji. Jest podane na tacach srebrnych, lustrach lub drewnianych deskach.  Tutaj już stawka jest ustalana indywidualnie. Nie zmienia się tylko opłata za przyjazd/ odjazd kucharza.. Minimum takiego zamówienia to 800 zł + dostawa. Za tę kwotę będą państwo mieli przykładowo około 450 sztuk różnorodnego sushi.

Wasze zadowolenie to nasz wspólny sukces !

W razie pytań proszę dzwonić pod numer 511-670-150 lub pisząc e-mail kontakt@zamowsushi.pl